Klimatyzator LG DELUXE DM12RP

Cena z montażem:3940.00
Podana cena zawiera fabrycznie nowy klimatyzator wraz z MONTAŻEM STANDARDOWYM na cele mieszkaniowe (VAT8%) i uruchomieniem

Oczekiwanie na montaż:
2-5 dni

Jezeli chciałbyś dowiedzieć się więcej dzwoń
tel: 530 118 530

 Klimatyzator LG Deluxe DM12RP do pomieszczeń ok. 40m2. Wydajny, cichy, z jonizatorem powietrza oraz WiFi - sterowanie klimatyzatorem przez telefon lub smartfon. Polecany jako klimatyzator dla osób wymagających. Jonizator powietrza i dokładna regulacja nawiewu.

Cechy i funkcje

 

 

Zastosowany w klimatyzatorze Jonizator Plasmaster Plus skutecznie neutralizuje bakterie, drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu. Zastosowana w nim nowoczesna technologia sprawia, że w jonizatorze nie gromadzą się żadne zanieczyszczenia. Dzięki temu nie ulega on zapychaniu. Filtr pracuje bardzo cicho, nie ogranicza wydajności klimatyzacji. Komfort korzystania z klimatyzatora jest w wysokim stopniu zachowany.
 

 

 

Klimatyzatory LG zostały wyposażone w inwerterowe silniki elektryczne, które odpowiadają za płynną regulację wydajności klimatyzatora. Pozwala to znacznie obniżyć emisją hałasu oraz korzystnie wpływa na koszty eksploatacyjne klimatyzatora. Korzystanie z takiego rozwiązania jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne.
 

 

 

W klimatyzatorach LG zainstalowano filtr wstępny. Jest to filtr, który przyciąga drobiny kurzu i bakterie. Montaż klimatyzacji w Warszawie, gdzie powietrze jest stosunkowo zanieczyszczone, wymaga instalacji klimatyzatora z funkcją oczyszczania powietrza. Filtr można łatwo wyciągnąć z klimatyzatora i w łatwy sposób oczyścić. Jego specjalna konstrukcja sprawia, że jego żywotność jest dłuższa.
 

 

 

Konstrukcja wykonania ukośnych łopatek wentylatora w klimatyzatorze jednostki wewnętrznej - parowniku - minimalizuje zmiany ciśnienia, które mogą powstać przy kontakcie łopatek z nawiewanym powietrzem. Dlatego poziom hałasu , który emituje wentylator jest bardzo niski. Klimatyzator pracuje dzięki temu bardzo cicho.
 

 

 

Proponujemy montaż klimatyzatora LG w Warszawie z funkcją automatycznego czyszczenia. Klimatyzator osusza mokry wymiennik ciepła, zapobiegając powstawaniu bakterii i pleśni oraz eliminując brzydkie zapachy. Daje to gwarancje czystego i świeżego powietrza i większy komfort użytkowania klimatyzatorów LG.
 

 

 

Konstrukcja wylotu powietrza w klimatyzatorach LG daje nam możliwość intensywnego nawiewu schłodzonego powietrza, umożliwiające schłodzenie danego pomieszczenia o nawet 5stC w niecałe 6 minut.
 

 

Specyfikacja

 

PARAMETRY TECHNICZNE - Klimatyzator ścienny LG Deluxe DM12RP

 

 

Słowa kluczowe, po których ta strona została odnaleziona:

  • montaż klimatyzacji Warszawa
  • serwis klimatyzacji Warszawa
  • klimatyzator z montażem Warszawa
  • klimatyzacja z montażem Warszawa
  • ile kosztuje klimatyzator z montażem
  • klimatyzator do domu
  • klimatyzator do mieszkania
  • klimatyzator do pokoju
  • klimatyzator do sypialni
  • klimatyzator do salonu