Certyfikaty - montaż i serwis klimatyzatorów

 • Szkolenie - Klimatyzatory i materiały montażowe Prezentacja oferty, omówienie zalet i wad poszczególnych typów klimatyzatorów, prezentacja oferty materiałów montażowych i omówienie sposobów wykorzystania. Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów.
  Szkolenie - Klimatyzatory i materiały montażowe Prezentacja oferty, omówienie zalet i wad poszczególnych typów klimatyzatorów, prezentacja oferty materiałów montażowych i omówienie sposobów wykorzystania. Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów.
 • Autoryzowany serwisant i instalator klimatyzatorów marki Samsung
  Autoryzowany serwisant i instalator klimatyzatorów marki Samsung
 • Szkolenie - Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań. W Polsce, LG Electronics posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i Chorzowie. Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy Multi V, pompy ciepła Therma V, moduły grzewcze Hydro Kit oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo – serwisowe. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.
  Szkolenie - Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań. W Polsce, LG Electronics posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i Chorzowie. Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy Multi V, pompy ciepła Therma V, moduły grzewcze Hydro Kit oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo – serwisowe. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.
 • Autoryzowany instalator i serwisant klimatyzatorów marki LG
  Autoryzowany instalator i serwisant klimatyzatorów marki LG
 • Świadectwo kwalifikacyjne wydane po zdanym egzaminie, uprawniające do zajmowania sie obsługą urządzeń t.j. klimatyzatorów, wentylatorów, wszelkich urządzeń przetwarzających i przesyłających ciepło i innych urządzeń energetycznych.
  Świadectwo kwalifikacyjne wydane po zdanym egzaminie, uprawniające do zajmowania sie obsługą urządzeń t.j. klimatyzatorów, wentylatorów, wszelkich urządzeń przetwarzających i przesyłających ciepło i innych urządzeń energetycznych.
 • Certyfikat Samsung - certyfikowany instalator i serwisant systemów RAC/CAC klimatyzacyjnych firmy Samsung
  Certyfikat Samsung - certyfikowany instalator i serwisant systemów RAC/CAC klimatyzacyjnych firmy Samsung
 • Świadectwo kwalifikacyjne wydane po zdanym egzaminie, uprawniające do zajmowania sie obsługą urządzeń t.j. klimatyzatorów, wentylatorów, wszelkich urządzeń przetwarzających i przesyłających ciepło i innych urządzeń energetycznych.
  Świadectwo kwalifikacyjne wydane po zdanym egzaminie, uprawniające do zajmowania sie obsługą urządzeń t.j. klimatyzatorów, wentylatorów, wszelkich urządzeń przetwarzających i przesyłających ciepło i innych urządzeń energetycznych.
 • Szkolenie mające na celu przybliżenie nowoczesnych sposobów instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Jedną z części szkolenia było praktyczne rozwiązywanie zagadnień związanych z usuwaniem usterek klimatyzatorów. Wiedza zdobyta na szkoleniu przekłada się na umiejętność profesjonalnego montażu klimatyzatorów oraz serwisu i naprawy klimatyzatorów.
  Szkolenie mające na celu przybliżenie nowoczesnych sposobów instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Jedną z części szkolenia było praktyczne rozwiązywanie zagadnień związanych z usuwaniem usterek klimatyzatorów. Wiedza zdobyta na szkoleniu przekłada się na umiejętność profesjonalnego montażu klimatyzatorów oraz serwisu i naprawy klimatyzatorów.

Powyżej znajdują się świadectwa uczestnictwa na szkoleniach, autoryzacje na montaż i serwis klimatyzatorów różnych marek. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach wciąż podnosimy swoje umiejętności oraz zdobywamy informacje o najnowszych trendach w dziedzinie klimatyzacji. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie z zakresu doboru, montażu i serwisu klimatyzacji.