Certyfikaty - montaż i serwis klimatyzatorów

Poniżej znajdują się świadectwa uczestnictwa na szkoleniach, autoryzacje na montaż i serwis klimatyzatorów różnych marek. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach wciąż podnosimy swoje umiejętności oraz zdobywamy informacje o najnowszych trendach w dziedzinie klimatyzacji. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie z zakresu doboru, montażu i serwisu klimatyzacji.

 

Świadectwo kwalifikacyjne wydane po zdanym egzaminie, uprawniające do zajmowania się obsługą urządzeń t.j. klimatyzatorów, wentylatorów, wszelkich urządzeń przetwarzających i przesyłających ciepło i innych urządzeń energetycznych.

 

 

 

 

 

 

Szkolenie mające na celu przybliżenie nowoczesnych sposobów instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Jedną z części szkolenia było praktyczne rozwiązywanie zagadnień związanych z usuwaniem usterek klimatyzatorów. Wiedza zdobyta na szkoleniu przekłada się na umiejętność profesjonalnego montażu klimatyzatorów oraz serwisu i naprawy klimatyzatorów.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkolenie - Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań. LG Electronics posiada w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo – serwisowe. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.
 
 

Certyfikat będący dokumentem poświadczającym uczestnictwo w warsztatach szkoleniowych dla instalatorów i serwisantów klimatyzacji. Szkolenie miało miejsce w firmie Centrum Klima.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Komisję kwalifikacyjną przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. Uprawnia do wykonywania prac przy urządzeniach klimatyzacyjnych.