Oferta

 • Instalacja klimatyzacji Warszawa
  Instalacja klimatyzacji Warszawa

Jesteśmy firmą instalacyjną. Działamy w branży klimatyzacyjnej od 2001r. Posiadamy autoryzacje różnych producentów klimatyzatorów oraz certyfikat f- gazowy niezbędny dla firm instalujących klimatyzację. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób lub firm, chcących podnieść komfort użytkowania pomieszczeń w mieszkaniu, domu, biurze. Gwarantujemy bezpłatne oględziny miejsca montażu klimatyzatora oraz dobór odpowiedniego urządzenia. Instalujemy klimatyzatory takich marek jak:

 

Obszar, na którym działamy i instalujemy klimatyzatory to Warszawa i okolice. Usługi świadczymy również w okolicach Warszawy do 30km ( za dopłatą).

Oprócz montażu wykonujemy również autoryzowany serwis klimatyzacji systemów split i multisplit.

Przeprowadzany przez nas montaż klimatyzacji jest fachowy i odbywa się przy użyciu profesjonalnych narzędzi do wykonywania montażu i serwisu klimatyzacji. Posiadamy wszelkie potrzebne kwalifikację oraz certyfikaty - w tym wymagany dla firm instalacyjno serwisowych certyfikat f-gazowy.

Na montaż udzielamy 3 letniej gwarancji z możliwością przedłużenia do 5 lat.

Klimatyzatory, które montujemy są to nowoczesne klimatyzatory inwerterowe, klimatyzatory energooszczędne, inaczej pompy ciepła - potrafią również ogrzewać pomieszczenie. Klimatyzatory posiadają filtry przeciw kurzowe, antyalergiczne i usuwające wszelkie wirusy i drobnoustroje z naszego otoczenia.

Koncentrujemy się na solidnym wykonaniu oraz niskiej cenie usługi. Montaż klimatyzatora przez naszą firmę wykonywany jest przy bardzo przystępnej cenie - najniższe ceny klimatyzatorów z montażem w Warszawie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani instalacją klimatyzatora zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

 

Montaż i serwis klimatyzacji Warszawa:

tel. 530 118 530; mail: biuro@klimatyzatornia.pl

 

Przykładowe zdjęcia z montażu klimatyzatora przedstawiamy w zakładce Galeria.

 

 • Gree_ucrown_12.png

  Klimatyzatory Gree z montażem

  Szeroki wachlarz uniwersalnych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych sprawia, że wydajność pracy nawet w trudnych warunkach klimatycznych jest dużo wyższa. Począwszy od eleganckich klimatyzatorów ściennych i urządzeń wolnostojących po klimatyzatory kasetonowe i sufitowe w ofercie znajdą się rozwiązania pasujące do każdego wystroju wnetrza. Wiele klimatyzatorów jest wyposażonych w czujnik „l-see sensor”, które jest oryginalnym rozwiązaniem zapewniającym wygodniejsze sterowanie klimatyzatorem. W połączeniu z innymi technologiami np: oszczędzania energii i obniżenia poziomu hałasu są to klimatyzatory charakteryzujące się wysoką wydajnością i komforcie użytkowania niezależnie od miejsca instalacji.

   

 • klimatyzator_z_jonizatorem_powietrza,_klimatyzator_z_wifi_do_mieszkania,_klimatyzator_scienny_lg_deluxe_warszawa_cena.jpg

  Klimatyzatory LG z montażem

  Klimatyzatory LG kryją w swojej obudowie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Posiadają m.in. funkcję pozwalającą dostosowanie poziomu zużycia energii do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie lub grzanie. Jonizator oczyszcza powietrze ze szkodliwych drobnoustrojów, wirusów oraz bakterii. Klimatyzatory wyposażone są opcjonalnie w system samooczyszczania, które zapobiega tworzeniu się pleśni i bakterii na wymienniku - parowniku.

 • classic_09male.png

  Klimatyzatory Samsung z montażem

  Firma Samsung produkuje klimatyzatory działające w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R410a, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową naszej Planety. Klimatyzatory Samsung charakteryzuje nowoczesny design, duża wydajność, WiFi - sterowanie klimatyzatorem za pomocą telefonu, ultra cicha praca jednostki wewnętrznej - 16dB. Technologia Digital Inverter reguluje płynnie moc sprężarki zależnie od bieżącego pomiaru temperatury oraz szybkości jej zmian w celu zapewnienia optymalnego komfortu.