Serwis klimatyzacji

  • Serwis klimatyzacji Warszawa
    Serwis klimatyzacji Warszawa

Serwis klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzatorów.

Wykonujemy serwis klimatyzatorów na terenie Warszawy i okolic. Serwisujemy klimatyzatory, które zainstalowane były przez naszą firmę, jak również klimatyzatory zainstalowane przez inne firmy. Wykonujemy serwisy klimatyzatorów gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy wymagane uprawnienia oraz certyfikaty pozwalające na kontynuację okresu gwarancyjnego po wykonanym serwisie.

Klimatyzacja powinna być  serwisowana raz lub dwa razy do roku - w zależności od zaleceń producenta: w porze jesienno – zimowej i zimowo – wiosennej. W ramach prac serwisowych powinny być wykonane następujące czynności:

  • odgrzybianie, dezynfekcja i czyszczenie jednostki wewnętrznej,
  • czyszczenie lub wymiana filtrów,
  • czyszczenie urządzenia zewnętrznego,
  • wykonanie pomiarów elektrycznych

Dodatkowo należy sprawdzić ciśnienie czynnika chłodniczego w układzie klimatyzacyjnym. Jeżeli stwierdzimy ubytek freonu, będzie trzeba odnaleźć źródło nieszczelności a następnie naprawić i napełnić układ czynnikiem.

Przynajmniej dwa razy w roku konieczne jest czyszczenie przewodów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Natomiast raz na dwa lata należy przeprowadzać dezynfekcję kanałów. Dzięki temu zabiegowi z przewodów usuwane są wszelkie mikroorganizmy.

Koszt rocznego serwisu klimatyzacji w Warszawie typu split to 200zł.

Jeżeli chciałbyś abyśmy wykonali serwis i odgrzybianie Twojej klimatyzacji - zapraszamy. Zadzwoń i umów się na wykonanie usługi tel. 530118530 lub wyślij maila z zapytaniem: biuro@klimatyzatornia.pl. Oddzwonimy i umówimy się na serwis klimatyzacji.